מספרת כלבים בנתניה

כלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם אז בואו נדאג להם...

מספרת כלבים בנתניה

 

מספרת כלבים בנתניה – להסתפר בטוב טעם ותחת השגחה רפואית גם לכלב שלך

בודאי שכיום, לקחת את הכלב שלכם למספרה זה דבר מה שבשגרה. ככל כשסיימתי את לימודיי במכללת מגן דוד ירוק בהצטיינות, לא תיארתי לעצמי שהנושא הזה יהיה לבסוף השליחות של חיי. כשאני מגיע לבתי הלקוחות שלי, השעירים יותר או פחות, אני מוצא שתספורת לכלב היא לא רק עניין של טיפוח ויופי, אלא טיפול רפואי ואם תרצו, גם רגשי, לכלב שלכם, שבמקרה הטוב הוא חברכם הטוב ביותר, ובמקרה שפחות, בן בית חמוד.

לכלבים יכולות להתעורר הרבה בעיות עור בשל עודפי לכלוך שמצטברים בתוך סבך השיער שלהם. תוסיפו לזה את החיסכון במקלחות, שלא תורם לאיזון הלחות בעור, מתחת לפרווה, ואף את הקלילות שבה הם זוכים כשיש להם פחות שיער, בעיקר בארץ חמה כמו שלנו. ולכן, אנחנו מגיעים לכך שהפתרון הטוב ביותר הוא אכן מספרת כלבים.

בנתניה ניתן למצוא מספרות כלבים ובעלי חיים בכלל, אך האם תוכלו למצוא כאלו שאנשי המקצוע שלהם הם מתמחים פארא-וטרינריים. ואם כן, האם הם ניידים ומגיעים עד אליכם הבייתה?

ניידת יוסף המספר – לתספורות אצלכם בבית

מעבר לכך שזה בודאי עשוי לחסוך לכם זמן וכאב ראש, הניידת שמגיעה עד אליכם הביתה ומספרת את הכלבים שלכם, יכולה לחסוך גם הרבה לחץ מהכלב. הכלבים אוהבים להישאר באזור הנוחות שלהם ורגועים יותר בעת התספורת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן