מספרת כלבים ברמלה-לוד

כלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם אז בואו נדאג להם...

מספרת כלבים ברמלה-לוד

 

מחפשים כיצד לעשות טוב יותר למען הכלב שלכם? תספורת!

הכלב שלכם מבקש את הטוב ביותר, ממש כמוכם, ולכן, תספורת בניידת של יוסף המספר, תעשה לו טוב. מדוע טוב כל כך? תספורת תורמת לכלב שלנו בכמה דרכים: היא מאפשרת לכלב להיפטר מעודפי שיער ואנרגיה מיותרת, היא נותנת לכם למנוע בעיות עור שעשויות להתפתח מלכלוך שנתקע בפרווה, אתם יכולים לשלוט בכמות הלכלוך שנכנסת אליכם הבייתה ומתפזרת כשאתם מלטפים את הכלב שלכם, ובנוסף – מונעים מהבית להתמלא בשעות מכל עבר.

מספרת כלבים בלוד ורמלה – היא מה שאתם מחפשים?

אולי תחפשו מספרת כלבים ניידת, וכך תגיעו אלי. כשניידת התספורות שלי מגיעה עד אליכם, אין כבר שאלה של מקצועיות או אמינות, זה מובן מאליו כשהכלב יגיב בדרך שבה אני מכיר כבר מהעבר. כלבים אוהבים אותי, ובעיקר בגלל שאני אוהב אותם. אני מכיר את עולמם ויודע כיצד להתנהל איתם. כשמגיע אלי כלב חדש, הוא מזהה את הניסיון והאהבה שלי לכלבים, ונותן לי את האפשרות לגעת בו, במקום שהכי חשוב לו ולהגדרה העצמית שלו ככלב – השיער. תנו לנו להפגש, לכלב ולי, ותראו זאת בעצמכם.

במקרה ואני מזהה בעיות עור או נגעים שקיימים או עשויים להתפתח, אני מצרף לכם חומרים שיועילו בטיפול בכלב, וחוות הדעת שלי מסתמכת על הצטיינות בלימודים פארא-וטרינריים במכללת מגן דוד ירוק.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן