מספרת כלבים ברעננה

כלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם אז בואו נדאג להם...

מספרת כלבים ברעננה

 

מדוע רצוי לספר את הכלב שלך בכלל?

ברור לנו, כאנשים בחברה המודרנית, שרצוי להסתפר מדי כמה שבועות, או חודשים, תלוי בתפיסה האישית שלך. כשזה מגיע לכלב שלנו, אנחנו לא בטוחים בזה בכלל, ונוהגים לדחוק עובדה זו לפינה, ולהשאיר את הכלב שלנו עם המון שיער.

כשאני מסתובב בערים גדולות דוגמת רעננה, עיר שהאוכלוסייה הממוצעת בה מטופחת ונעימת מראה, שמה דגש על אלמנטים של ניקיון וסדר, אני בודק איך נראים הכלבים בעיר. אם הכלבים מסופרים, לרוב, הם גם יותר חופשיים וקלילים, מה שישירות הופך אותם ליותר שמחים. כלב שמח ממלא את מהותו האמתית, חברו הטוב של האדם, הלוא כן?

מספרת כלבים ברעננה – בדיוק מה שחסר

אכן, רוב הנשים בעיר הן מטופחות ביותר, ופוקדות את המספרה אחת לכמה שבועות לכל הפחות. את הכלבים, לא תמיד מצליחים לשלוח למספרה לבד, והרי הם צריכים מבוגר מלווה. אז ארגנתי לכם מספרת כלבים ניידת, שזו האפשרות הנוחה ביותר, הזמינה ביותר, והמפתיעה ביותר לעיתים, בדיוק שלא חשבתם. אם לא תיאמתם מראש, בודאי תראו אותי מסתובב מדי פעם בשכונות, בין הלקוחות המרוצים שלי, האנשים וגם הכלבים כמובן.

הניסיון שלי הוא של שנים רבות בתספורות של כלבים, והיחס אליהם, שמזהה את הצרכים הרגשיים שלהם, יודע כיצד להתנהג איתם, ואף מומחה בטיפול רפואי בסיסי במידה וצריך. הכלב שלכם בידיים טובות!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן