מספרת כלבים בשוהם, קדימה ובצרה

כלב הוא חברו הטוב ביותר של האדם אז בואו נדאג להם...

מספרת כלבים בשוהם, קדימה ובצרה

 

מספרת כלבים בשוהם והסביבה

ניידת תספורות לכלבים – נשמע חלום רחוק?

לא כל כך רחוק, כשהניידת הזו של יוסף המספר, עשויה להגיע ממש עד אליך הביתה, בתיאום מראש כמובן. הניידת לתספורות כלבים, מגיעה גם לאזורים מרוחקים יותר מתל אביב, ונותנים אופציה טובה של מספרת כלבים בשוהם והסביבה. בדרך זו, ניתן לספר את הכלב שלכם, ברמה גבוהה, מקצועית והכל במדיי איכות הגבוהים ביותר.

הניידת שלי מגיעה עד אליכם, עד לכלב שלכם, למען האמת, וכך הוא רגוע מלכתחילה כשאני מגיע עד אליו לטריטוריה שלו. מכאן נשאר רק לשכנע אותו ואתכם, כמה יהיה לו טוב להיות ללא שיער עודף, נקי ונעים.

הכלב שלכם מקבל יותר כשהוא מסתפר בניידת של יוסף המספר

חשוב להכיר אותי, כדי להבין מה מקבל הכלב שלכם, שחשוב לשנינו באותה מידה, כשהוא מסתפר אצלי. כשאני מספר כלבים, אני מכיר אותם, אני בעל ניסיון רב של זיהוי ואבחנה, הן מבחינה אסתטית, והן מבחינה טיפולית, מה מתאים לכלב שלכם. כמובן שאתם הם אלו שבוחרים את התספורת המתאימה לכלב שלכם, אך אני מייעץ לכם, ונותן לכם מגוון אפשרויות שיקל עליכם את הבחירה.

אני מכיר כלבים, ומכיר את עולמם הרגשי וכיצד הם מגיבים לשינויים, לאנשים גדולים עם מספריים, וכיצד להרגיע אותם. אני מכיר את מגוון בעיות העור שמופיעות לכלבים, ובעזרת חומרים שונים, יכול לעזור בטיפול בהם. עצם התספורת כבר יעשה שינוי משמעותי לחיוב בנושא כמובן.

מספרת כלבים בקדימה בצרה

מספרת כלבים ניידת – רעיון שפורץ גבולות

בודאי שכיום, לקחת את הכלב שלכם למספרה זה דבר מה שבשגרה. ככל שהכלב שלכם יותר מסופר, הוא בודאי גם יותר מאושר. לכן, אתם בטח משקיעים בו זמן רב של טיפוח ופינוק, וכך הוא מחזיר לכם, בעצם היותו חמוד ונח ומקבל, וככל שהוא חופשי משיער מיותר, גם קליל ומצחיק יותר.

חשיבות הטיפול בתספורות ובכלל בטיפוח וניקיון, מוכרת לנו בעולם הכלבים, שכן זה עשוי למנוע מהם לפתח בעיות עור שונות שיכולות להתעורר ממגע הלכלוך בפרווה לאורך זמן. ככל שנוסיף ונתמהמה, כך הכלב שלנו יכול להתמלא בלכלוך, ומהצד השני, עודף מקלחות לא יתרום לבריאות העור גם כן. כך שהפתרון הוא פשוט, יש להקפיד על ביקור תכוף במספרת כלבים.

בקדימה בצרה ישנן מספר מספרות כלבים, אך המספרה שלי היא מספרת כלבים ניידת. מספרה שנח להסתפר בה, ואני מדבר על כך שנוח לכולם.

מספרת יוסף הספר – מספרה ניידת לכלבים

מספרה ניידת היא אפשרות מצוינת לתספורות לכלב שלך, שאפשר להזמין הביתה, מבלי להוציא אנרגיה מיוצרת על ביקור תכוף אצל הספר. בדרך זו ניתן לתאם פגישה אחת לחודש לפחות, וכך לתת לכלב שלכם להשתולל בפרווה מסודרת, מבלי לתפוס לכלוך מיותר. 

התמחותי בטיפול פארא-וטרינרי לכלבים, כמובן מוסיפה מאוד לנעשה במספרה, וכשאני מזהה את בעיות העור או הגורמים שעשויים לגרום להם, אני מיד מתריע ומטפל.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן