מספרת כלבים ניידת

מספרת כלבים שמגיעה עד אליכם לבית, אין צורך להתאמץ...

מספרת כלבים ניידת

מספרת כלבים ניידת

אין ספק שכלבים מהווים את חיות המחמד הנאמנות והאהובות ביותר, ובישראל בהחלט אוהבים לאמץ אותם על הגדלים והגזעים השונים שלהם. הטיפול בחיות המחמד הללו דורש הרבה אהבה שהבעלים שלהם מעניקים להם בשמחה, אך מעבר לכך, חשוב גם לדאוג לצרכים הגופניים שלהם, כמו שגרת טיפוח קבועה שתעזור לשמור עליהם נקיים ובריאים.

מספרת כלבים ניידת – כך תשמרו על הטיפוח של כלבכם

שגרת טיפוח ביתית של כלבים כוללת לרוב אמבטיה, סירוק והברשת הפרווה שלהם שמאפשרים לשמור עליהם נקיים ובעלי ריח נעים. למרות החשיבות של טיפוח וניקוי ביתי של כלבים, חשוב גם לספק להם שגרת טיפוח מקצועית עם כלים וחומרים שלא ניתן למצוא בחנויות רגילות עבור חיות מחמד.

אם מכל סיבה שהיא הכלב שלכם או אתם לא יכולים לצאת מהבית, או שאין לכם די זמן ללכת למספרת כלבים רגילה, תוכלו לשכור את שירותיה של מספרת כלבים ניידת שתגיע עד אליכם הביתה ותספק לכם ולכלב שלכם את שירות הטיפוח המקצועי ביותר בלי שתצטרכו לצאת מהבית.

מספרת כלבים ניידת תספק לכם שירות של ניקוי וטיפוח עבור חיית המחמד שלכם כדי שהוא יהיה נקי, מטופח ובלי בעיות עוריות. מקלחת יסודית ומקצועית לכלבכם תאפשר לנקות ולהבריק את הפרווה שלו בעזרת חומרים ייעודיים שמאפשרים לעשות זאת.

מלבד זאת, מקלחת וטיפול מקצועיים עם חומרי ניקוי ווטרינריים ימנעו התפתחות של נגעים בעור וגם התרבות של פשפשים ופרעושים שעלולים להזיק לכלבכם. מספרת כלבים ניידת גם תתאים לכלב שלכם את הטיפול המתאים לו ביותר בהתאם לסוג העור, סוג ואורך הפרווה שלו ובהתאם לעונות השנה. טיפולים נלווים כמו תספורת, גזירת ציפורניים וסירוק מקצועי יגרמו לכלב שלכם להיות נקי ומטופח יותר מאי פעם, והכי חשוב – להיות בריא.

המאפיינים הפיזיים של כלבים מצריכים שתהיה לכם שגרת טיפוח ביתית קבועה וגם שגרה מקצועית שתאפשר לנקות אותם באופן יסודי ולאפשר להם ליהנות מפרווה ועוד נקיים ובריאים. מספרת כלבים ניידת תאפשר לכם להשיג את כל הדברים הללו עבור חיית המחמד שלכם בלי שתצטרכו לצאת מהבית ולנסוע למספרה מחוץ לביתכם.

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן